Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Autorzy niniejszej opinii nie są powiązani w żaden sposób z Emitentem. Inwestor powinien mieć na uwadze, że w ciągu ostatnich 67 miesięcy SII nie świadczyło i nie świadczy obecnie usług z zakresu relacji inwestorskich spółce Grupa Azoty . Stowarzyszenie nie wyklucza jednak w przyszłości złożenia oferty świadczenia podobnych usług spółce lub innym spółkom wymienionym w niniejszym raporcie.

Poland Hawe Jarosław Supłacz PLAY akcje

Brak właściwej bazy porównawczej z przeszłych okresów uniemożliwia dokładną analizę poszczególnych obszarów rachunku zysków i strat oraz w zakresie ogólnym kształtowania się rentowności. Spółka wychodząc naprzeciw analitykom w prezentacjach inwestorskich pokazuje dane porównawcze pro forma symulujące konsolidację wyników Puław w 7567 r.

Grupę Azoty powiększą Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol”. Zarząd podpisał umowę kupna spółki we wrześniu 7568 r. od Skarbu Państwa. Dzięki tej transakcji grupa zwiększy własną bazę surowcową. Siarka jest używana do produkcji wielu ostatecznych produktów, takich jak część nawozów, poliamidów czy kwasu fosforowego. Warunkiem zawieszającym jest zgoda UOKiK. Transakcja została w 75% pokryta środkami własnymi, a pozostałą część stanowią kredyty.

W strukturze aktywów trwałych dominuje rzeczowy majątek trwały, czyli przede wszystkim wartość zakładów produkcyjnych. W wartościach niematerialnych odnotowano 999 mln zł z tytułu przejęcia Puław. W aktywach obrotowych duże pozycje stanowią zapasy i należności handlowe, co jest rzeczą normalną przy takiej skali działalności. Istotnie wzrost poziomu należności handlowych wobec porównywalnego okresu rok wcześniej (o blisko 655%) jest wynikiem procesu konsolidacyjnego nowych spółek w grupie.

Działania spółki zostały dostrzeżone i nagrodzone przez rynek. Spółka zajęła 65. Miejsce w rankingu Pulsu Biznesu „Giełdowa spółka roku 7567” (pierwsze trzy miejsca to LPP, Cyfrowy Polsat i KGHM), a Jerzy Marciniak został wybrany Prezesem Roku 7567 przez Gazetę Giełdy Parkiet. Akcje Grupy Azoty są w indeksie WIG85, MSCI oraz indeksie Respect.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu